Rvs-Cde  Conseil d'État
 

Audiences 29/10/2020




9:30

Chambre VII

  • G/A 228785/VII-40603, DE COMMANDITAIRE VENNOOTSCHAP NAAR DUITS RECHT LIDL BELGIUM GMBH & CO. KG (MME DEVOS Dominique, advocaat) contre Deputatie van de provincieraad van Antwerpen

Chambre XIII

  • G/A 223559/XIII-8156, Madame PAULET Amandine (MME BASILE Aïda, avocat) contre Ville d'Ath (MR VERMER Dominique, avocat)

10:00

Chambre VII

  • G/A 229816/VII-40725, S.A. S.R.A. INVEST (MR LOIX Yves, advocaat) contre Monsieur HESSE Bert (MME CNUDDE Griet, advocaat)

Chambre XIII

  • G/A 225006/XIII-8332, Ville de Tournai (MR CASTIAUX Philippe, avocat) contre La Région wallonne (MR DRION Xavier, avocat)

10:15

Chambre XII

  • G/A 231967/XII-8970, S.A. IKANBI GROUP (MR MOONEN Wouter, advocaat) contre VLAAMSE GEMEENSCHAP (MR DEBIÈVRE Jens, advocaat)

10:30

Chambre VII

  • G/A 225252/VII-40273, A.S.B.L AKTIEGROEP LEEFMILIEU KEMPEN (MR VERMEIRE Gwijde, advocaat) contre Vlaams minister van Justitie en Handhaving, Omgeving, Energie en Toerisme (MR RONSE Steve, advocaat)

Chambre XIII

  • G/A 227334/XIII-8569, S.A. CORA (MR VANDENPUT Tangui, avocat) contre La Région wallonne (MR DRION Xavier, avocat)

11:00

Chambre VII

  • G/A 224383/VII-40185, Madame BEL Anita (MR VERHELST Gregory, advocaat) contre Vlaams minister van Justitie en Handhaving, Omgeving, Energie en Toerisme (MR BRONDERS Bart, advocaat)

Chambre XII

  • G/A 231996/XII-8972, S.A. AQUAENERGIA (MME DE HOUWER Astrid, advocaat) contre S.C.R.L VLAAMSE MAATSCHAPPIJ VOOR WATERVOORZIENING (MR VANDENDRIESSCHE Frederik, advocaat)

Chambre XIII

  • G/A 223102/XIII-8121, Madame FAGNOT Nadine contre Commune de Villers-le-Bouillet (MME GUERENNE France, avocat)

11:30

Chambre VI

  • G/A 231979/VI-21884, S.A. KRINKELS (MR ESCHWEILER Olivier, avocat) contre La Communauté française

Chambre VII

  • G/A 223519/VII-40107, Monsieur BOOM René (MR DONKERS Jan, advocaat) contre Viceminister-president van de Vlaamse Regering en Vlaams minister van Onderwijs, Sport, Dierenwelzijn en Vlaamse Rand (MR VINCKE Filip, advocaat)

12:00

Chambre VII

  • G/A 229910/VII-40736, Monsieur VANDEPLASSCHE Jackie (MR DEWEIRDT Michiel, advocaat) contre Viceminister-president van de Vlaamse Regering en Vlaams minister van Onderwijs, Sport, Dierenwelzijn en Vlaamse Rand (MR STAELENS Bart, advocaat)

12:30

Chambre VII

  • G/A 229870/VII-40731, S.A. ALGEMEEN AANNEMINGSBEDRIJF DE CONINCK (MR ROELANDT Konstantijn, advocaat) contre Deputatie van de provincieraad van Vlaams-Brabant

Chambre IX

  • G/A 232087/IX-9793, Madame STASSEN Flore (MME MINNEN Hilde, advocaat) contre VLAAMSE GEMEENSCHAP (MME DE VLIEGER Lene, advocaat)

13:00

Chambre XV

  • G/A 232078/XV-4580, SRL IDIS (MR PESESSE Clément, avocat) contre Ministre de l'Intérieur (MR BONBLED Nicolas, avocat)

14:00

Chambre VII

  • G/A 231016/VII-40850, A.S.B.L BESCHERM BOMEN EN NATUUR (MME RYELANDT Marleen, advocaat) contre het Vlaamse Gewest (MR BRONDERS Bart, advocaat)
  • G/A 231017/VII-40851, A.S.B.L BESCHERM BOMEN EN NATUUR (MME RYELANDT Marleen, advocaat) contre het Vlaamse Gewest (MR BRONDERS Bart, advocaat)
  • G/A 231018/VII-40852, A.S.B.L BESCHERM BOMEN EN NATUUR (MME RYELANDT Marleen, advocaat) contre het Vlaamse Gewest (MR BRONDERS Bart, advocaat)
  • G/A 231019/VII-40853, A.S.B.L BESCHERM BOMEN EN NATUUR (MME RYELANDT Marleen, advocaat) contre het Vlaamse Gewest (MR BRONDERS Bart, advocaat)
  • G/A 231020/VII-40854, A.S.B.L BESCHERM BOMEN EN NATUUR (MME RYELANDT Marleen, advocaat) contre Vlaams Gewest (MR BRONDERS Bart, advocaat)
  • G/A 232068/VII-40940, Monsieur EVERS Remko (MR VERVAET Evert, advocaat) contre het Vlaamse Gewest (MR VINCKE Filip, advocaat)

Chambre XIII

  • G/A 230571/XIII-8950, Commune de Morlanwelz (MME DELHAISE Nathalie, avocat) contre La Région wallonne (MR ORBAN DE XIVRY Etienne, avocat)

14:15

Chambre VII

  • G/A 229369/VII-40664, Monsieur DE LOECKER Jean-Paul (MR STOCKMANS Donald, advocaat) contre Deputatie van de provincieraad van Vlaams-Brabant

14:30

Chambre VII

  • G/A 225096/VII-40259, DE STAD GENT (MR EYSKENS Thomas, advocaat) contre S.P.R.L. DE NIEUWE VOORHAVEN (MME RODTS Sofie, advocaat)

Chambre XIII

  • G/A 223883/XIII-8192, S.A. E.D.F.LUMINUS (MME VANHUFFEL Annabelle, avocat) contre La Région wallonne (MR MOËRYNCK Pierre, avocat)

14:45

Chambre XI

  • G/A 232103/XI-23276, Monsieur KARAMAT Anouar (MR LEUCKX Jean-Louis, avocat) contre Université Libre de Bruxelles (MR SOHIER Jérôme, avocat)

15:00

Chambre XIII

  • G/A 230315/XIII-8914, Madame STORDEUR Stéphanie (MR GRUBER Sacha, avocat) contre La Région wallonne

15:30

Chambre XIII

  • G/A 230463/XIII-8930, Monsieur BOL Frédéric (MR MARINELLI Alessandro, avocat) contre Commune de Chapelle-lez-Herlaimont

 
© Conseil d'État, 2020 contact - FAQ - disclaimer - plan du site - cookies - confidentialité - twitter Powered by Doran Colibri.cms

{{messageCookie}} {{linkCookie}}