Rvs-Cde  Conseil d'État
 

Audiences 16/11/2020




10:00

Chambre IX

  • G/A 222576/IX-9089, Madame SCHEGERS Annick (MR VANGEEL Christophe, advocaat) contre Het Gemeenschapsonderwijs, vertegenwoordigd door Scholengroep 6 Rivierenland (MR STOMMELS Marc, advocaat)
  • G/A 222964/IX-9120, Madame SCHEGERS Annick (MR VANGEEL Christophe, advocaat) contre Gemeenschapsonderwijs,vertegenwoordigd door Scholengroep 6 Rivierenland (MR STOMMELS Marc, advocaat)

10:30

Chambre IX

  • G/A 225973/IX-9360, Monsieur GROENEWEG Jimmy (MME MARTENS Ingrid, advocaat) contre Minister van Binnenlandse Zaken, Institutionele Hervormingen en Democratische Vernieuwing (MR BONBLED Nicolas, advocaat)
  • G/A 227197/IX-9494, Monsieur GROENEWEG Jimmy (MME MARTENS Ingrid, advocaat) contre Minister van Binnenlandse Zaken, Institutionele Hervormingen en Democratische Vernieuwing (MR BONBLED Nicolas, advocaat)

11:00

Chambre IX

  • G/A 227507/IX-9507, Madame ITO Noriko (MR VANGEEL Christophe, advocaat) contre Gemeente Bornem (MR MAENHOUT Koenraad, advocaat)

11:30

Chambre IX

  • G/A 229864/IX-9664, Monsieur D'HAENENS Cas (MR FIERS Jan, advocaat) contre Universiteit Gent (MR D'HOEST Jacky, advocaat)

12:00

Chambre IX

  • G/A 224709/IX-9257, Monsieur GEERAERTS Peter (MR PEETERS Tom, advocaat) contre Minister van Justitie, belast met Noordzee (MR ROBIJNS Rutger, advocaat)
  • G/A 224835/IX-9268, Monsieur GEERAERTS Peter (MR PEETERS Tom, advocaat) contre Minister van Justitie, belast met Noordzee (MR VERBOUWE Stefaan, advocaat)

14:00

Chambre VI

  • G/A 230489/VI-21739, Monsieur BERNOUSSI Tarik (MR VANLANGENDONCK Philippe, avocat) contre Ministre de la Santé publique (MME KERKHOFS Margaux, avocat)

Chambre IX

  • G/A 219444/IX-8877, Monsieur BUCKINX Hendrik (MME FLAMEND Carine, advocaat) contre S.A. De Vlaamse Waterweg (MME LAENEN Gitte, advocaat)
  • G/A 223966/IX-9195, Monsieur BUCKINX Hendrik (MME FLAMEND Carine, advocaat) contre S.A. VLAAMSE WATERWEG (MME LAENEN Gitte, advocaat)

14:30

Chambre VI

  • G/A 229019/VI-21593, S.A. FONCIERE LORESCO (MR de HEMPTINNE Jacques, avocat) contre Commune d'Auderghem

Chambre IX

  • G/A 225338/IX-9309, Madame LAUWERS Gracienne (MR STAELENS Bart, advocaat) contre Universiteit Antwerpen (MR DERIDDER Jim, advocaat)
  • G/A 227356/IX-9502, XXX (MR STAELENS Bart, advocaat) contre UNIVERSITEIT ANTWERPEN (MR DERIDDER Jim, advocaat)

15:00

Chambre IX

  • G/A 228251/IX-9554, COMMV OORSTRELEND (MR HORBACH Manuel, advocaat) contre Vlaams minister van Brussel, Jeugd en Media (MR STAELENS Bart, advocaat)

15:30

Chambre IX

  • G/A 221584/IX-9018, Madame BORTIER Hilde (MR DE SIMONE Enrico, advocaat) contre Universiteit Antwerpen (MR DERIDDER Jim, advocaat)

 
© Conseil d'État, 2020 contact - FAQ - disclaimer - plan du site - cookies - confidentialité - twitter Powered by Doran Colibri.cms

{{messageCookie}} {{linkCookie}}