Rvs-Cde  Conseil d'État
 

Audiences 12/11/2020




9:30

Chambre VII

  • G/A 230058/VII-40749, College van burgemeester en schepenen van de gemeente Ingelmunster (MR RONSE Steve, advocaat) contre S.P.R.L. DEN AST (MR DEFOORT Pieter-Jan, advocaat)

Chambre XIII

  • G/A 224764/XIII-8292, Madame PONCELET Anne (MR BRUSSELMANS Denis, avocat) contre Commune d'Eghezée

10:00

Chambre VII

  • G/A 222353/VII-40011, Madame VAN RONSELE Marie-Jeanne (MR DEWULF Gilles, advocaat) contre Deputatie van de provincie West-Vlaanderen

Chambre XIII

  • G/A 222370/XIII-8032, S.P.R.L. MONSERA (COLLE) contre Ville d'Arlon (MR ORBAN DE XIVRY Etienne, avocat)
  • G/A 222371/XIII-8033, S.P.R.L. LOGEMENT PHILIPPE COLLE (COLLE) contre Ville d'Arlon (MR ORBAN DE XIVRY Etienne, avocat)

10:30

Chambre VII

  • G/A 224791/VII-40231, S.P. GREEN POINT SUPPLIES (MR DE BECKER Bart, advocaat) contre Vlaams minister van Justitie en Handhaving, Omgeving, Energie en Toerisme (MME VERHELLE Isabelle, advocaat)

Chambre XIII

  • G/A 222741/XIII-8079, S.P.R.L. MONSERA (Colle) contre Ville d'Arlon (MR ORBAN DE XIVRY Etienne, avocat)
  • G/A 222742/XIII-8080, S.P.R.L. Logement Philippe Colle contre Ville d'Arlon (MR ORBAN DE XIVRY Etienne, avocat)

11:00

Chambre VII

  • G/A 225047/VII-40257, A.S.B.L HONDENVERENIGING DE SPIJKER (MME RYELANDT Marleen, advocaat) contre Deputatie van de provincieraad van West-Vlaanderen

11:15

Chambre XII

  • G/A 232067/XII-8977, S.A. KRINKELS (MME LAENEN Gitte, advocaat) contre Gemeente Herent

11:30

Chambre VII

  • G/A 227148/VII-40470, S.A. BERGINVEST (MR GEELEN Koen, advocaat) contre Vlaams minister van Justitie en Handhaving, Omgeving, Energie en Toerisme (MR VINCKE Filip, advocaat)

12:00

Chambre VII

  • G/A 225132/VII-40263, S.A. HELI SERVICE BELGIUM (MR FLAMEY Peter, advocaat) contre Het Vlaamse Gewest, vertegenwoordigd door departement omgeving, afdeling gebiedsontwikkeling, omgevingsplannen, en-projecten (MR VAN DEN BERGHE Bram, advocaat)
  • G/A 225242/VII-40271, S.A. HELI SERVICE BELGIUM (MR FLAMEY Peter, advocaat) contre Vlaams Gewest (MR VANPRAET Jürgen, advocaat)
  • G/A 227537/VII-40505, S.A. HELI SERVICE BELGIUM (MR FLAMEY Peter, advocaat) contre het Vlaamse Gewest (MR VANPRAET Jürgen, advocaat)

12:30

Chambre VII

  • G/A 225926/VII-40361, S.A. HELI SERVICE BELGIUM (MR FLAMEY Peter, advocaat) contre Deputatie van de Provincie Vlaams Brabant (MR VAN ALSENOY Karel, advocaat)

14:00

Chambre XII

  • G/A 232064/XII-8976, S.A. SANDOZ (MR BUTENAERTS Stijn, advocaat) contre Universitair Ziekenhuis Gent (MR VANDENDRIESSCHE Frederik, advocaat)

Chambre XIII

  • G/A 222407/XIII-8038, Monsieur LORETTE Jean-Christophe (MR PILCER Michaël, avocat) contre Commune d'Ottignies-Louvain-la-Neuve (MR BOUILLARD Julien, avocat)
  • G/A 230052/XIII-8885, Monsieur LORETTE Jean-Christophe (MR PILCER Michaël, avocat) contre Commune d'Ottignies-Louvain-la-Neuve (MR BOUILLARD Julien, avocat)

14:30

Chambre XIII

  • G/A 231112/XIII-9012, Monsieur REGHEM Jean-Michel (MR HAVET Benoît, avocat) contre La Région wallonne (MME HENDRICKX Bénédicte, avocat)

15:00

Chambre XIII

  • G/A 231272/XIII-9028, Monsieur DORIA Julien (MR MARINELLI Alessandro, avocat) contre Commune de Jurbise (MR CASTIAUX Philippe, avocat)

15:30

Chambre XIII

  • G/A 229136/XIII-8770, Madame TILMAN Françoise (MME DUMORTIER Emilie, avocat) contre La Région wallonne (MME HENDRICKX Bénédicte, avocat)

 
© Conseil d'État, 2020 contact - FAQ - disclaimer - plan du site - cookies - confidentialité - twitter Powered by Doran Colibri.cms

{{messageCookie}} {{linkCookie}}