Rvs-Cde  Conseil d'État
 

Audiences 20/11/2020




9:30

Chambre VIII

  • G/A 230473/VIII-11387, Monsieur COULON Jérémy (MR GEORGE Philippe, avocat) contre Zone de secours Hainaut Est

10:00

Chambre X

  • G/A 225800/X-17291, S.P.R.L. AHMAD BUSINESS (MR VRIJENS Bertrand, advocaat) contre Stad Gent (MR EYSKENS Thomas, advocaat)

10:15

Chambre VIII

  • G/A 226321/VIII-10963, Madame BAURIRE Stéphanie (MR GENERET Geoffroy, avocat) contre Ministre des Finances

10:20

Chambre X

  • G/A 224562/X-17163, Monsieur BAELE Eddy (MME VANHAELEWYN Dominique, advocaat) contre Minister van Binnenlandse Zaken, Institutionele Hervormingen en Democratische Vernieuwing

10:30

Chambre X

  • G/A 228761/X-17552, Monsieur LEROY DE LA BRIERE Loïc (MME BOELS Kristel, advocaat) contre Gemeente Overijse (MR BEELEN Thomas, advocaat)

10:40

Chambre X

  • G/A 227049/X-17404, FLANDERS INVESTMENT COMPANY (FICO) (MR DE STAERCKE Jürgen, advocaat) contre Stad Ninove (MR DE BEIR Colin, advocaat)

11:00

Chambre VIII

  • G/A 226413/VIII-10969, Monsieur DEHAM Stéphane (MR VANDE CASTEELE Philippe, avocat) contre Ministre de la Défense
  • G/A 227388/VIII-11078, XXX (MR VANDE CASTEELE Philippe, avocat) contre Ministre de la Défense

Chambre X

  • G/A 227145/X-17413, S.A. NEVEN-LEMAIRE (MR GEELEN Koen, advocaat) contre Stad Sint-Truiden (MR BEELEN Thomas, advocaat)

11:20

Chambre X

  • G/A 223978/X-17078, S.A. PELCKMANS TURNHOUT (MR SEBREGHTS Floris, advocaat) contre Stad Turnhout (MR FLAMEY Peter, advocaat)

11:40

Chambre X

  • G/A 225656/X-17284, XXX (MR VANDE CASTEELE Philippe, advocaat) contre Stad Antwerpen (MME VERLINDEN Annelies, advocaat)

11:45

Chambre VIII

  • G/A 228911/VIII-11244, DESTREBECQ Stéphane (MR LAURENT Jean, avocat) contre CPAS de Frasnes-Lez-Anvaing (MR LAGASSE Dominique, avocat)

12:00

Chambre X

  • G/A 224811/X-17195, Monsieur HANSSEN Berty (MME DEDECKER Inke, advocaat) contre Vlaams minister van Financiën en Begroting, Wonen en Onroerend Erfgoed (MR DECLERCQ Philippe, advocaat)

12:20

Chambre X

  • G/A 225554/X-17277, S.A. WALTER VAN GASTEL (MME SERVAIS Ciska, advocaat) contre Stad Antwerpen (MME VERLINDEN Annelies, advocaat)
  • G/A 225582/X-17278, Madame MATTHEE Annemieke (MME SERVAIS Ciska, advocaat) contre Stad Antwerpen (MME VERLINDEN Annelies, advocaat)

12:30

Chambre VIII

  • G/A 225908/VIII-10909, Madame LAMBERT Nathalie (MR BOURTEMBOURG Jean, avocat) contre Haute Ecole Lucia de Brouckère (MR JACUBOWITZ Emmanuel, avocat)
  • G/A 226027/VIII-10926, Madame LAMBERT Nathalie (MR BOURTEMBOURG Jean, avocat) contre Haute Ecole Lucia de Brouckère (MR JACUBOWITZ Emmanuel, avocat)
  • G/A 226802/VIII-11015, Madame LAMBERT Nathalie (MR BOURTEMBOURG Jean, avocat) contre Haute Ecole Lucia de Brouckère (MR JACUBOWITZ Emmanuel, avocat)
  • G/A 227489/VIII-11101, Madame LAMBERT Nathalie (MR BOURTEMBOURG Jean, avocat) contre Haute Ecole Lucia de Brouckère (MR JACUBOWITZ Emmanuel, avocat)

12:40

Chambre X

  • G/A 230074/X-17652, Monsieur MBONIMPA Jean Damas contre Stad Brugge (MR PETITAT Victor, advocaat)

12:50

Chambre X

  • G/A 229949/X-17647, Madame VAN BERGHEN Ingrid (MME BOLJAU Annick, advocaat) contre Stad Antwerpen (MR DE SCHOENMAEKER Karel, advocaat)

13:00

Chambre X

  • G/A 230185/X-17666, S.A. GHELAMCO INVEST (MR Van Gerven Dirk, advocaat) contre Het Brusselse Hoofdstedelijke Gewest, vertegenwoordigd door de Commissie voor de toegang tot bestuursdocumenten van het Brusselse Hoofdstedelijke Gewest (MR JACUBOWITZ Emmanuel, advocaat)

14:00

Chambre X

  • G/A 225254/X-17242, Monsieur VAN GYSEL Jean-Paul (MR EYSKENS Thomas, advocaat) contre Vlaams Gewest (MR SCHIJNS Chris, advocaat)

 
© Conseil d'État, 2020 contact - FAQ - disclaimer - plan du site - cookies - confidentialité - twitter Powered by Doran Colibri.cms

{{messageCookie}} {{linkCookie}}